Narozeninová zahradní party očima profesionálů z TENTino.cz

Blíží se vaše narozeniny, nebo snad plánujete oslavu někomu z blízkých? Využijte lepšícího se počasí a uspořádejte oslavu venku, na zahradě! Oslava venku na vzduchu je příjemnější a často i hezčí. Jak ji naplánovat?

Od toho máte rady od odborníků z TENTino.cz. Máme pro vás jednoduchý návod jak na to:

1. Hosté: Jako u každé normální party si udělejte seznam hostů a rozešlete pozvánky. Nezapomeňte se na nich zmínit, že oslava bude probíhat venku, ať mají možnost se připravit (hlavně kvůli oblečení). Také počítejte s nutností dostatku míst na sezení a dostačujícího prostoru pod střechou party stanu v případě nenadálé průtrže mračen nebo větru.

2. Jídlo a pití: S přihlédnutím k počtu hostů si připravte dostatek kvalitního jídla a pití. Pokud počítáte s větším počtem hostů, můžete zvážit objednání cateringových služeb. Pokud chcete jet low-cost, můžete každému z hostů říct, ať přinese něco k jídlu nebo třeba oblíbenou lahev alkoholu.

3. Dekorace: Vytvořte si narozeninovou atmosféru v zahradě s květinami, balónky a jinými doplňky, které oslavu oživí. Pamatujte na možnost větru nebo deště.

4. Hudba: Vytvořte playlist s hudbou, která se vám líbí, nebo najměte DJ, který bude hrát vaše oblíbené písničky. Ozvučit venkovní prostor nebude tak úplně snadné, budete potřebovat silnější reproduktory než uvnitř. Dbejte také na noční klid, hudba ze zahrady se může rozléhat poměrně daleko.

5. Zábava: Myslete i na zábavu! Zahradní party nabízí obrovskou škálu možností, ať už využijete bazén, různé hry (jak sportovní, tak deskové), nebo třeba vodní pistole.

6. Osvětlení: Pokud plánujete oslavu i ve večerních hodinách, zajistěte dostatečné osvětlení, aby si hosté mohli užít zahradu i po setmění. Krásné jsou třeba svíčky nebo lampiónkové řetězy. Výhodou svíček je možnost nákupu takových, které odpuzují komáry.

7. Sezení: Jedna věc, se kterou budete mít na zahradě možná problém, je sezení. Řešit se dá třeba zapůjčením laviček nebo nákupem zahradních židlí, při příznivém počasí také piknikových dek.

Česká společnost TENTino s.r.o. působí na našem trhu déle jak 20let. Díky svým dlouholetým zkušenostem v oblasti pronájmu stanů vám může nabídnout party stany se sedlovou střechou různých rozměrů, VIP stany, pagody, svatební stany nebo nůžkové stany. Samozřejmostí je i luxusní lakovaná dřevěná podlaha, osvětlení, látkové dekorace a vybavení party stanu nábytkem. TENTino s.r.o. vám zajistí profesionální servis, montáž, demontáž a dopravu ve špičkové kvalitě s pozitivními recenzemi.